Sport tot juni gratis!

Word nu lid en sport tot juni gratis i.c.m. een jaarabonnement bij de #1 sportschool in Zoetermeer
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

Sport tot juni helemaal gratis!

Op zoek naar de perfecte manier om in shape te komen? Zoek dan niet verder en maak gebruik van deze mega actie. Dit geldt voor het Gold Standaard en Gold PT abonnement.

Bij het Gold Standaard en Gold PT abonnement sport je tot juni helemaal gratis en bij het Platinum abonnement krijgt u 1 maand gratis. Alle kortingen gelden alleen voor jaarabonnementen. Druk op de knop hieronder, vul het formulier in en we zullen z.s.m. contact opnemen. 

*Er gelden eenmalige kosten van €27,50 voor de intake en clubpas.

Actie Personal Sports Club

*Er gelden eenmalige kosten van €27,50 voor de intake en clubpas.

Personal Sports Club is er voor iedereen. Van beginner tot professioneel sporter!

Personal Sports Club Zoetermeer is een gezellige, moderne health en fitnessclub met een ruim aanbod aan fitnessfaciliteiten, personal training, groepslessen, sauna’s, een schoonheidssalon en nog veel meer. Persoonlijke aandacht staat bij ons centraal! Wij zijn er voor iedereen die fitter wil worden. Van jong tot oud. Je kan bij ons heerlijk en rustig zelf trainen! Toch hulp nodig? Ons team van ervaren trainers staat altijd voor je klaar. Voor slechts €10 meer heb je één keer in de maand een personal training!

Waarom Personal Sports Club?

Dit zeggen onze leden
Personal Sports Club Zoetermeer
4.4
Gebaseerd op 66 beoordelingen
powered by Google
Saskia BleijswijkSaskia Bleijswijk
20:53 08 Jan 23
Fijne sfeer in de sportclub en ook yoga les bevalt heel goed.
darren fdarren f
12:49 19 Dec 22
Word hier goed geholpen met je trainingsdoelen bereiken.
Casey VerhagenCasey Verhagen
13:47 04 May 22
Ze doen bij deze sportschool veel aan begeleiden van leden maar ook de ‘zelfstandige sporter’ komt hier tot zijn recht. Wat minder apparatuur dan de grote massa sportscholen maar daarentegen is het schoon, goede apparatuur, heb je een persoonlijke benadering en is het nooit echt druk dus in je je oefeningen prima uitvoeren. Dus zoek je een leuke sportschool in Zoetermeer dan is deze zeker aan te raden.
Bert PolBert Pol
22:46 13 Feb 22
Ik ben, na lang bij Snowworld getraind te hebben, kort geleden hier lid geworden. Ik train nu met veel plezier bij deze club. Fraai ingericht, voldoende en goede apparatuur, ontspannen sfeer en prettige medewerkers. Zeer tevreden.
John ZandbergenJohn Zandbergen
23:31 02 Feb 22
Mooie sportclub, gratis handdoekservice, gratis koffie en thee, rustige ambiance, klein schalig met oog voor de persoon, gratis personal training . In de avond zeer voordelig parkeren. Beautysalon.centraal gelegen in Zoetermeer.
John HageraatsJohn Hageraats
15:24 30 Jan 22
een sportschool met super apparatuur goede begeleiding
Sebastiaan SSebastiaan S
06:13 23 Sep 21
Goede sportclub, geen "hang jeugd" , schoon, je wordt gerespecteerd zoals je bent ( wat voor mij erg belangrijk is) ,vriendelijk personeel.
js_loader

Je bent één stap verwijderd van een goede start!

De resultaten van de vele leden die je al voorgingen zegt genoeg. Wil jij je ook fitter voelen, meer energie hebben en gezondere levensstijl aangaan? Stel het dan niet langer uit! Wij helpen ook jou graag je doelen te bereiken.
Vul onderstaand formulier in om gebruik te maken van onze Mega Deal. Vervolgens maken we een afspraak om je inschrijving bij ons op de club te voltooien. Liever online inschrijven? Dat kan ook!

Schrijf je nu online in en ontvang een gratis starterspakket

Starterspakket:

  • 3 gratis personal trainingen
  • Persoonlijk trainingsschema
  • Voedingsadvies
  • Een massage